Liga Match Play 2022

Tabele rozwiń zwiń
GRUPA A
Miejsce Imię i nazwisko Mecze PKT UŚP mp HCP
1 Paweł Szajner 1 1 1,000 6,0 17,1
2 Marek Zdziebczok 1 1 0,000 3,0 11,3
3 Julia Cebula 1 1 0,000 2,5 4,5
4 GRZEGORZ GRONDECKI 1 1 0,000 2,5 29,4
5 Marek Gaik 0 0,5 0,000 0,0 11,9
6 Dariusz Piątek 0 0,5 0,000 0,0 13,2
7 Sławomir Łęski 0 0,5 0,000 0,0 20,4
8 Danuta Rekowska 1 0 1,000 -2,5 14,6
9 Monika Pawłowicz 1 0 1,000 -2,5 22,8
10 Grzegorz Białasiewicz 1 0 1,000 -3,0 26,1
11 Mariusz Brzozowski 1 0 1,000 -6,0 47,3
12 Mariusz Ozdoba 1 0 0,000 -2,5 14,8
13 Adam Wojciechowski 1 0 0,000 -2,5 30,6

 

GRUPA B
Miejsce Imię i nazwisko Mecze PKT UŚP mp HCP
1 Wojciech Szewczyk 1 1 0,000 7,0 12,5
2 Aleksander Chaba 1 1 0,000 3,5 10,6
3 Tomasz Pyzik 1 1 0,000 2,5 16,8
4 Wojciech Chmielorz 1 1 0,000 0,5 20,3
5 Wadysław Pasławski 1 0,5 0,500 0,0 12
6 Janusz Gawenda 1 0,5 0,500 0,0 24,6
7 Michał Goli 0 0,5 0,000 0,0 18,1
8 Krzysztof Smela 0 0,5 0,000 0,0 23,2
9 Kornel Grzywocz 1 0 1,000 -0,5 10,2
10 Wojciech Czempiel 1 0 1,000 -2,5 27,1
11 Bartosz Bednarczyk 1 0,0 1,000 -3,5 23,5
12 Michał Adamczewski 1 0 1,000 -7,0 33
II Kolejka rozwiń zwiń
GRUPA A
Miejsce Imię i nazwisko PKT HCP wynik Miejsce Imię i nazwisko PKT HCP
1 Paweł Szajner 1 17,1   3 Julia Cebula 1 4,5
2 Marek Zdziebczok 1 11,3   4 GRZEGORZ GRONDECKI 1 29,4
5 Marek Gaik 0,5 11,9   6 Dariusz Piątek 0,5 13,2
7 Sławomir Łęski 0,5 20,4   8 Danuta Rekowska 0 14,6
9 Monika Pawłowicz 0 22,8   11 Mariusz Brzozowski 0 47,3
10 Grzegorz Białasiewicz 0 26,1   12 Mariusz Ozdoba 0 14,8
13 Adam Wojciechowski 0 30,6 1up PAUZA

 

GRUPA B
Miejsce Imię i nazwisko PKT HCP wynik Miejsce Imię i nazwisko PKT HCP
1 Wojciech Szewczyk 1 12,5   3 Tomasz Pyzik 1 16,8
2 Aleksander Chaba 1 10,6   4 Wojciech Chmielorz 1 20,3
5 Wadysław Pasławski 0,5 12   7 Michał Goli 0,5 18,1
6 Janusz Gawenda 0,5 24,6   8 Krzysztof Smela 0,5 23,2
9 Kornel Grzywocz 0 10,2   11 Bartosz Bednarczyk 0,0 23,5
10 Wojciech Czempiel 0 27,1   12 Michał Adamczewski 0 33
I Kolejka rozwiń zwiń
GRUPA A
L.p. Imię i Nazwisko HCP WYNIK L.p. Imię i Nazwisko HCP
1 Julia Cebula 4,5 3&2 6 Monika Pawłowicz 22,8
2 Marek Zdziebczok 11,3 4&2 7 Grzegorz Białasiewicz 26,1
3 Danuta Rekowska 14,6 3&2 8

GRZEGORZ GRONDECKI

29,4
4 Mariusz Ozdoba 14,8 wo 9 Adam Wojciechowsku 30,6
9 Paweł Szajner 17,1 7&5 10 Mariusz Brzozowski 47,3

 

GRUPA B
L.p. Imię i Nazwisko HCP WYNIK L.p. Imię i Nazwisko HCP
1 Kornel Grzywocz 10,2 1up 5 Wojciech Chmielorz 20,3
2 Aleksander Chaba 10,6 4&3 6 Bartosz Bednarczyk 23,5
3 Wadysław Pasławski 12 A/S 7 Janusz Gawenda 24,6
4 Tomasz Pyzik 16,8 3&2 8 Wojciech Czempiel 27,1
9 Michał Adamczewski 33 8&6 10 Wojciech Szewczyk 12,5
Podział na grupy rozwiń zwiń
GRUPA A
Julia Cebula 4,5
Marek Zdziebczok 11,3
Danuta Rekowska 14,6
Mariusz Ozdoba 14,8
Paweł Szajner 17,1
Monika Pawłowicz 22,8
Grzegorz Białasiewicz 26,1

GRZEGORZ GRONDECKI

29,4
Adam Wojciechowsku 30,6
Mariusz Brzozowski 47,3

 

GRUPA B
Kornel Grzywocz 10,2
Aleksander Chaba 10,6
Władysław Pasławski 12
Tomasz Pyzik 16,8
Wojciech Chmielorz 20,3
Bartosz Bednarczyk 23,5
Janusz Gawenda 24,6
Wojciech Czempiel 27,1
Michał Adamczewski 33