W mijającą niedzielę nasi zawodnicy zakończyli 3-dniowe zmagania w Mistrzostwach Regionu Południe. Cały turniej należał do Michaela Trna, który grając w trzy dni -5 (69,71,71) zostawił konkurencję z tyłu. Drugi wynik turnieju przyniosła Kinga Kuśmierska grając +5 (72,76,73) . To właśnie do nich powędrowały tytuły Mistrza i Mistrzyni Regionu Południe 2020.

W turnieju startowało łącznie 19 zawodników z naszego klubu (ponad 40% wszystkich uczestników) . Kolejne miejsca na podium z naszego klubu zajmowali:

Anna Grzywocz - 2 miejsce Stroke Play Brutto Kobiet

Nina Pitsch - 3 miejsce Stroke Play Brutto Kobiet 

Kaja Leleń - 1 miejsce Stroke Play Netto Kobiet 

Karolina Bil - 2 miejsce Stroke Play Netto Kobiet

Marcin Bogusz - 3 miejsce Stroke Play Netto Mężczyzn

 

W turnieju grali również: Łukasz Bogusz (5) , Mirosław Nocoń (12) , Ryszard Słowikowski (14) , Filip Białasiewicz (21) , Tomasz Pitsch (22) , Marek Gaik (23) , Michał Nowiński (26), Przemysła Kowalik (29) , Kaja Leleń (30) , Krzysztof Florczyk (31) , Michał Galiczak (39) , Jarek Leleń (40) , Tomasz Nowiński (RET)

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!

 

Pełne wyniki na stronach PZG - tutaj