W dniach 13-16 grudnia po raz pierwszy odbyło się zimowe zgrupowanie juniorów i młodzieżowców Armada Golf Club, które miało miejsce na obiektach treningowych w Łodzi.
W ramach treningu golfa zawodnicy spędzili łącznie 20 godzin na obiektach City Golf Łódź, podczas których korzystali z możliwości gry na symulatorach, treningu puttowania i gry krótkiej na 4 greenach, gry z 2 bunkrów treningowych oraz technologii PuttView która umożliwia wizualizację trajektorii piłki na greenie, dzięki czemu gracze mogą natychmiast zobaczyć idealną linię puttu.
W ramach zgrupowania zorganizowana również zajęcia na sali gimnastycznej podczas których uczestnicy zgrupowania odbyli zajęcia ogólnorozwojowe oraz brali udział w grach zespołowych.
W zgrupowaniu udział wzięło 21 zawodników od kategorii wiekowej młodzika do młodzieżowca.
DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
Nazwa programu: Programu wspierania klubów sportowych - KLUB PRO
DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI