Dzisiejszy, ostatni turniej eliminacyjny THE AMATEUR GOLF WORLD CUP był szczęśliwy dla Piotra Jędrusińskiego. Piotr zajmując w dzisiejszym turnieju trzecie miejsce (HCP 15,1-30) zwyciężył cały cykl i w przyszłym roku będzie reprezentował Polskę na Światowym Finale AGWC na Mauritiusie!!! Piotrowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w wielkim finale.

Cieszymy się, że na własnym polu Piotr przypieczętował swój sukces i odebrał bilety na Mauritius. Gra na własnym polu sprzyjała również pozostałym naszym reprezentantom. Na starcie stanęło 10 członków naszego klubu. Wynik dnia należała do Ryszarda Słowikowskiego, który zwyciężył zarówno formacie STB (główna kategoria turnieju) oraz brutto. Drugą pozycję zajęła Jadwiga Fajer, która również może pochwalić się drugiem wynikiem dnia brutto.

W grupie STB 15.1-30.0 na drugim miejscu stanął Tomasz Skowerski, trzeci był Piotr Jędrusiński. W formacie

Stroke Play Netto zwyciężyła Danuta Rekowska, a podium z trzecim miejsce uzupełniła Dorota Czarny.
 
Brawa za walkę dla Izy Patrzek, Patrycji Król, Krzysztofa Wasiaka i Adama Wadowskiego!
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy dobrego turnieju! Brawo Wy!