W pięknej jesiennej pogodzie rozegraliśmy turniej zakończenia sezonu. Tradycyjnie podczas turnieju podsumowany został ranking.

W zawodach zwyciężyła Nina Pitsch która zdobyła 37 pkt. Na drugim miejscu sklasyfikowana została Kinga Kuśmierska (33 pkt.) dzięki drugiemu miejsca zdobyła również tytuł Najlepszego Gracza Sezonu 2021 w Armada Golf Club. Trzeci był Marek Gaik który zdobył 28 pkt.

W trakcie ceremonii nagrodziliśmy również zwycięzcę Ligi Match Play - Marcina Mularskiego, który w finałowym meczu pokonał Aleksandra Chabę.

W trakcie dzisiejszych zawodów prowadzona została również zbiórka na "żelazko". Łącznie dziś udało nam się uzbierać 1.353 zł. Na chwilę obecną licznik zatrzymał się na kwocie 3.483 zł.