W zakończonych 24 lipca Klubowych Mistrzostwach Polski dywizja 1 nasza męska drużyna zajęła 15 miejsce. 

Armada Golf Club wystąpiła w następującym składzie:
Mirosław Nocoń - Kapitan
Errol Mills
Łukasz Bogusz
Filip Białasiewicz
Michał Nowiński
Wojciech Łoposzko
Dawid Nowak

Po fazie stroke play nasza drużyna zajmowała 12 miejsce i fazie MP trafiła do koszyczka z drużynami Black Water Links, Wrocław Golf Club oraz Business GC. 

W pierwszym meczu nieznacznie ulegliśmy drużynie spod Poznania 3-2 a emocje były aż do 18 dołka. W kolejnym spotkaniu zagraliśmy z Wrocław GC, które pokonaliśmy 3-1 i tym sobie zapewniliśmy sobie pozostanie w 1 dywizji na kolejny rok. W ostatnim meczu turnieju z Business GC padł remis i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, którą wygrali nasi przeciwnicy na 1 dołku. 

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę i dobrą grę. 

Zadanie zostało dofinansowane ze środków gminy Bytom.