W trzydniowej rywalizacji na polu Gradi Golf Club nasza drużyna w składzie: Kinga Kuśmierska, Nina Pitsch, Anna Grzywocz oraz kapitana Mirosław Nocoń zdobyła tytuł Klubowego Mistrza Polski Kobiet.
W ostatnim dniu zawodów dziewczyny zwyciężyły w finale z drużyną Tokary Golf Club.
W tych samych zawodach miejsce tuż za podium zdobyła nasza druga drużyna w składzie: Jadwiga Fajer - kapitan, Dorota Czarny, Julia Cebula oraz Karolina Bil. W meczu o trzecie miejsce lepsze były zeszłoroczne mistrzynie z Klub Golfowy Lisia Polana
 
W równolegle trwających na polu Toya Golf & CC Klubowych Mistrzostwach Polski Seniorów nasza drużyna w składzie: Marek Gaik - kapitan, Errol Mills, Aleksander Chaba, Marek Zdziebczok oraz Włodzimierz Pawlik zdobyła 11 miejsce grając łącznie 1037 uderzeń
Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim naszym drużynom i gratulujemy wspaniałych występów